prestiżowy salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie) za 850 tys. złotych. Powierzchnia 350 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład dwunastu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 550 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na czterech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 2 429 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o przepięknym, eleganckim i komfortowym wnętrzu po remoncie. Podczas prac remontowych wymieniono między innymi: instalację centralnego ogrzewania wraz z piecem + instalację wodno-kanalizacyjną + instalację elektryczną + dostawiono nowe ściany, a część z nich wyburzono. Właściciele aut docenią utwardzony parking. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pomieszczenia pod zajęcia sportowe, jak studio fitness, tańca
KONDYGNACJA ZERO: lokale użytkowe
KONDYGNACJA JEDEN: 4 łazienki + 4 pokoje
KONDYGNACJA DWA: pomieszczenia na poddaszu tworzące osobne mieszkanie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale komercyjnym. Zgodnie z zapisami MPZP teren ten został oznaczony jako 1MM i częściowo 2KT, dzięki czemu zmieniono sposób użytkowania budynku na działalność noclegową. Dodatkowym atutem jest na pewno atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy ulicy, w pobliżu licznych punktów handlowo-usługowych, dyskontów, stacji paliw, wykwintnych restauracji itp.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom, które chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. Zapraszam do osobistej weryfikacji tej oferty i na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2859)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl