komfortowy salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 549 tys. złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 4 990 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 110,03 mkw. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2018 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie czterech pokoi na dwóch kondygnacjach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 261-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana w oparciu o wysokie standardy, z dbałością o każdy szczegół. Dla podwyższenia komfortu użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaż zainstalowano w niej ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom, które cenią komfort i wygodę. W cenie luksusowej rezydencji właściciel zostawia meble kuchenne oraz szafy w zabudowie. Pozostałe meble do uzgodnienia.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: salon + wejściem do garażu + taras + wiatrołap + łazienka + kuchnia + hall
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + łazienka.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach słynnego i cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”.

Długą listę zalet luksusowej rezydencji do sprzedaży zamyka znakomita lokalizacja w poszukiwanej na rynku okolicy. W pobliżu znajdziemy wiele punktów usługowo-handlowych, szkołę, przedszkole, jezioro oraz rozległe tereny zielone.

Więcej informacji w biurze. Zapraszam serdecznie na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych zawartych w KC. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości WGN Kredyty zapewnia również pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2709)

Kontakt:
e-mail: e.kurek@wgn.pl

x (x)
x (x)