widok od strony basenu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Hiszpania (Pilar de la Horadada)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Pilar de la Horadada)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Pilar de la Horadada (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego i została oddana do użytku w 2019 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 14 511 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 349 550 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 93 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 174 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją niedaleko plaży, w pobliżu pól golfowych. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. Osoby posiadające samochód zainteresuje przynależne miejsce parkingowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje nowoczesnym stylem wykończenia pomieszczeń: 2 łazienki + 3 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Duże wrażenie robi też pieczołowicie wypielęgnowana działka porośnięta palmami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatnym basenem i ogromnym tarasem (solarium).

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8840)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl