przestronny wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Rezydencja na sprzedaż Koszalin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Castalla (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 9 937 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 180 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży planowana do oddania w 2021 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1 331 600 złotych, wygodny metraż 134 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek pierwotny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ciekawym i przemyślanym rozkładem pomieszczeń: salon + 4 sypialnie + taras + 3 łazienki + solarium + kuchnia. Dodatkowo do luksusowej rezydencji na sprzedaż przynależy basen i starannie utrzymany ogród. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji zaprojektowane i zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami. Nad zapewnieniem bezpieczeństwa i komfortu dba tu klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, a także oryginalne oświetlenie LED-owe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z urządzeniami AGD, oprawami elektrycznymi, wyposażoną we wszystkie wysokie i niskie szafki i wyciąg kuchnią itp. Dużym atutem jest fakt, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom intymność i prywatność dzięki solidnemu ogrodzeniu. W poczet zalet warto zaliczyć również doskonałą lokalizacją w oazie ciszy i spokoju i otoczeniu wielu naturalnych źródeł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się na terenie nowego osiedla w pobliżu Morza Śródziemnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się wytwornością i prostą, ponadczasową bryłą z dużymi tarasami na dachu. Zapewniamy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-8)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl