nowoczesny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,64 ml zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 230,71 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 101 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 6 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2020. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 11 443 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z ujętym w cenie całkowitym wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + monitoring + wideofon) i komfortu (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe). Z przepięknego tarasu rozpościera się imponujący widok na okolicę. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód zainteresuje dwustanowiskowy garaż w bryle budynku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: siłownia + 4 sypialnie + łazienki + taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także starannie wypielęgnowaną działką i perfekcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Miłe sąsiedztwo. Na wyciągnięcie ręki mamy przedszkola, szkoły, sklepy, a także rozległe tereny rekreacyjne. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki którym można śmiało nazwać ją rezydencją typu „smart”.

Współpracując z WGN Sosnowiec WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferta na wyłączność. Dodatkowo kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa również zamiana lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Ponadto wesprzemy Cię w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2957)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl