slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 280,87 m2, a także ciekawą ceną 1,99 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2018 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 819 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 7 085 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa stylowym wnętrzem, prestiżem i wytwornością. Niesamowicie efektownie prezentuje się bajeczny ogród. Zmotoryzowanych na pewno zainteresuje 2-stanowiskowy garaż + 4 miejsca na podjeździe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury. Znajdziemy tu dyskonty, przychodnie zdrowia, targowiska, sklepy, apteki, bankomaty etc. To perfekcyjne miejsce dla amatorów sportu (boiska, siłownie, baseny, tereny rekreacyjne) i majętnych rodzin z dziećmi (szkoły, place zabaw, żłobki, przedszkola). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje wszystkim najwyższy stopień bezpieczeństwa, co zawdzięcza antywłamaniowym roletom, wideofonowi i nowoczesnej instalacji alarmowej. Komfort użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podnosi klimatyzacja + ogrzewanie podłogowego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z opcją pozostawienia zastanego w niej wyposażenia (do negocjacji). Współpracując z naszym biurem WGN, otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3477)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl