slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Leszna (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1971 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z siedmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 167 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,85 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 300 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 8 000 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności swoją fantastyczną lokalizacją z gwarancją szybkiego dostępu do rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego: szkół, sklepów, dyskontów popularnych sieci, urzędów, bibliotek, obiektów sportowych, centrum kultury i rekreacji, przychodni medycznych, szpitala, poczty, banku, apteki, stacji paliw itp.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją ciekawie zaaranżowaną działką z podziałem na dwie części:
CZĘŚĆ PIERWSZA: ogród z miejscem do wypoczynku, sad jabłoni, wiele roślinności, miejsce przeznaczone pod uprawę warzyw i owoców, budynki;
CZĘŚĆ DRUGA: tereny rolne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadprzeciętnym potencjałem komercyjnym z wieloma możliwościami dotyczącymi zagospodarowania działki (magazyny, hodowla zwierząt, rozpoczęcia działalności rolnej). Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością garaż w bryle budynku + dwustanowiskowy garaż w jednym z dodatkowych budynków.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w większości umeblowana i wyposażona. Wygodny rozkład pomieszczeń, 2 osobne wejścia i duża powierzchnia pozwalają na zamieszkanie przez rodzinę wielopokoleniową. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA ZERO: korytarz + kuchnia + łazienka z wc + korytarz + balkon + wiatrołap + 3 pokoje + spiżarnia + kotłownia;
KONDYGNACJA JEDEN: łazienka z wc + skrytka + letni pokój + 4 pokoje + kuchnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy serdecznie na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3586)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl