widok od strony tarasu na okazałą bryłę luksusowej rezydencji na sprzedaży nad morzem

Rezydencja do sprzedaży nad morzem

Luksusowa rezydencja do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 3 833 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 800 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2006 roku. Osiem pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,15 miliona złotych, wygodny metraż 300 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do popularnego wśród naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się również na prowadzenie działalności komercyjnej (pensjonat). Sprzyja temu rewelacyjna lokalizacja raptem 800 metrów od plaży, w otoczeniu zadbanej zabudowy jednorodzinnej, a także licznych usług typu wczasowego i usługowego. W pobliżu znajdują się sklepy, ośrodki wczasowe, pensjonaty, zakłady usługowe itp.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na KONDYGNACJI ZERO mieszczą się:
– spiżarnia
– hol
– aneks kuchenny
– pokój dzienny
– garderoba
– kotłownia
– łazienka
na KONDYGNACJI JEDEN mieszczą się:
– łazienka
– 2 apartament
– 3 pokoje 3-osobowe
– 4 pokoje 2-osobowe
– balkon
– aneks kuchenny
– 1 pokój 3-osobowy
– 1 pokój 2-osobowy.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-488)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl