widok od strony tarasu na luksusową rezydencję na sprzedaż nad morzem

Rezydencja do sprzedaży nad morzem

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 300 m2, a także ciekawą ceną 1,15 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2006 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie ośmiu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 800 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 833 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do popularnego wśród naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej (pensjonat). Sprzyja temu rewelacyjna lokalizacja zaledwie 800 metrów od plaży oraz spokojna i cicha okolica. W pobliżu znajdują się sklepy, ośrodki wczasowe, pensjonaty, zakłady usługowe etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZY POZIOM: kotłownia + salon + hol + łazienka + garderoba + aneks kuchenny + spiżarnia
WYŻSZY POZIOM: 1 pokój 3-osobowy + balkon + 3 pokoje 3-osobowe + łazienka + 1 pokój 2-osobowy + aneks kuchenny + 4 pokoje 2-osobowe + 2 apartamenty.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-488)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl