widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Piła (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piła (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piły (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 540 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,2 mln zł (2 222 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 15 480 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem dwunastu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje dużym potencjałem – doskonale nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej, jak na przykład:
– stylowy hotel
– agroturystyka
– działalność twórcza
– działalność szkoleniowo-edukacyjna.
Sprzyja temu unikalna lokalizacja pomiędzy dwoma kompleksami leśnymi, co pozwala na grzybobrania, spacery i przejażdżki rowerowe. Lasy są też doskonałym miejscem dla miłośników łowiectwa zarówno tradycyjnego, jak i tego z użyciem obiektywów aparatów fotograficznych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim odrestaurowanym wnętrzem z poszanowaniem pierwotnej estetyki i klimatu wiejskiego siedliska. Warto zaznaczyć, że fasady i wykończenia budynków tworzą harmonijną całość. Wnętrza natomiast kryją nowoczesne wykończenie i wyposażenie. W tym miejscy należy odnotować, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu trzech budynków.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży rozbudowana i zmodernizowana w latach 2012 – 2017. W trakcie prac remontowych skupiono się między innymi na wymianie instalacji elektrycznej, wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnej, montażu instalacji alarmowej z monitoringiem, wykonaniu systemu odprowadzenia wody deszczowej, wykonaniu systemu oświetleniowego, zamontowaniu czujników ruchu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
BUDYNEK NUMER JEDEN:
NIŻSZY POZIOM: ogród zimowy + 3 sypialnie + salon + kuchnia + sauna + taras + kotłownia + spiżarnia + jadalnia + łazienka
WYŻSZY POZIOM: pomieszczenia nieużytkowego poddasza
BUDYNEK NUMER DWA:
NIŻSZY POZIOM: kuchnia + pokój + salon + taras + łazienka
WYŻSZY POZIOM: 2 sypialnie + łazienka + antresola + balkon
BUDYNEK NUMER TRZY:
NIŻSZY POZIOM: jadalnia + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + kuchnia + 2 garaże
WYŻSZY POZIOM: taras + sala multimedialna + 3 sypialnie + 3 łazienki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi pełną własność z wydzieloną księgą wieczystą nie wykazującą jakichkolwiek obciążeń. Nad bezpieczeństwem wszystkich lokatorów czuwa zaawansowany system monitoringu wyposażony w kilkanaście kamer z systemem alarmowym. W promieniu 20 km od luksusowej rezydencji na sprzedaż mieszczą się sklepy, przedszkola, szkoły, stacje paliw, bary i restauracje, oraz pozostała nowoczesna infrastruktura handlowo-usługowa.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-107)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl