zaaranżowane w klimatycznym stylu wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Rzeszów

Rezydencja do sprzedaży Rzeszów

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Rzeszowie (podkarpackie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 400 m2, a także ciekawą ceną 2,8 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie dziesięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 850 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 7 tys. zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: szkoły + żłobki + apteki + lokale gastronomiczne + sklepy + przedszkola + przychodnie zdrowia + galerie handlowe + banki. Ogromne wrażenie robi okalająca luksusową rezydencję na sprzedaż doskonale utrzymana działka porośnięta krzewami ozdobnymi i drzewami owocowymi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w opcji z lub bez umeblowania (do negocjacji). Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z 2 loggiami i garażem w bryle. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM -1: łazienka + 2 pokoje + kotłownia + kuchnia + korytarz
POZIOM 0: spiżarnia + przedpokój + kuchnia + 3 pokoje + łazianka + salon + jadalnia + schowek
POZIOM 1: spiżarnia + kuchnia + 3 pokoje + łazianka + salon + jadalnia + przedpokój
POZIOM 2: powierzchnia na poddaszu do adaptacji na pomieszczenia mieszkalne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do inwestorów (prestiżowa siedziba firmy). Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (135-1052)

Kontakt:
e-mail: rzeszow@wgn.pl