stylowy salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Sieradz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Sieradz (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Sieradza (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 1 450 000 zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 3 816 zł/m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej pochodzi z rynku wtórnego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 380 m2 na okazałej działce liczącej 2100 m2. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 7 pokoi rozłożonych na 2 kondygnacjach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i europejski poziom życia, jakie ona gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 1: garderoba + 2 pokoje + łazienka z wanną i wc + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + balkon.
KONDYGNACJA 2: 4 sypialnie + łazienka z wc + pralnia.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w instalację centralnego odkurzacza.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym – świetnie nadaje się do rozpoczęcia działalności związanej z piekarnią lub cukiernią. Nie wymaga w tym zakresie większych nakładów finansowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w urządzenia do powadzenia działalności w tym zakresie. Oprócz części produkcyjnej w luksusowej rezydencji na sprzedaż znajdują się pomieszczenia socjalne. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy na pewno duży, 3-stanowiskowy garaż. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji. Zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszego zespołu. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011). Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej nieruchomości była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości, a także informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja, o której mowa w art. 71 KC.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (111-2446)

Kontakt:
e-mail: sieradz@wgn.pl