slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Słupska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 67 m2, a także ciekawą ceną 534 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 3 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 321 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 7 970 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dysponuje wydanym świadectwem charakterystyki energetycznej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z zawartym w cenie wyposażeniem i umeblowaniem. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń w oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: taras + pokój dzienny + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka z wc + pomieszczenie gospodarcze;
PIĘTRO I: łazienka + 2 sypialnie.
Rodziny posiadające samochód docenią przynależne miejsce parkingowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym klientom, którzy chcą oderwać się od zgiełku codzienności i zanurzyć w harmonii natury. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją na terenie nobilitującego osiedla nad kaszubskim jeziorem. To fantastyczne miejsce na rowerowe eskapady i uprawienie aktywnego wypoczynku (lasy). W zasięgu wzroku niezbędna do codziennego życia infrastruktura: punkty usługowe, restauracje, place zabaw, sklepy, atrakcje turystyczne, boiska do siatkówki. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa wyłącznie sprzedający (właściciel).

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notarialną. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-27292)

Kontakt:
e-mail: n.socha@wgn.pl