ekskluzywne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Szczecin

Rezydencja do sprzedaży Szczecin

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 921 zł/mkw. Przepięknie zadbana działka o pow. 180 mkw. oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2021 roku. Standard deweloperski. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 675 tys. złotych, wygodny metraż 114 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek pierwotny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją, w bezpiecznej okolicy, z dala od hałasu. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: strych + pralnia + garderoba + 2 łazienki + 3 sypialnie + aneks kuchenny + salon. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom najwyższe poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa i monitoring z rejestratorem) i wygody (ogrzewanie podłogowe).

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1213)

Kontakt:
e-mail: e.osinska@wgn.pl