slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 990 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 101,23 m2 powierzchni posadowiona na działce 570 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2020. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 9 780 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom standard życia na europejskim poziomie i wyposażona została w wiele udogodnień, jak np. ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim komfortowym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– wiatrołap;
– pomieszczenie gospodarcze;
– korytarz;
– garderoba;
– łazienka;
– 3 sypialnie;
– kuchnia;
– pokój dzienny.
Kuchnia zaprojektowana według indywidualnego projektu z granitowym blatem i podświetlanymi witrynami.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może malowniczą lokalizacją blisko lasu, w cichej i spokojnej okolicy. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do trasy S3 w kierunku morza. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się wysmakowanym stylem Hampton wnętrza. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także fantastycznym ogrodem z przepięknie wypielęgnowaną działką. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13285)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl