slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szklarska Poręba

Rezydencja do sprzedaży Szklarska Poręba

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szklarskiej Porębie (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 3 400 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 4 733 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 731 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, piętnaście pokoi na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 3,46 mln zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób, które chcą prowadzić tu działalność komercyjną (rozbudowa na obiekt hotelowy z usługami towarzyszącymi: basen, wyciąg orczykowy, lodowisko, park linowy itp. bądź apartamentowiec. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
– 2-, 3-osobowe pokoje z łazienkami
– 2 apartamenty
mieszkanie dla właścicieli
– restauracja
– zaplecze kuchenne
– magazyn.
Rodziny posiadające samochód i gości ucieszą liczne miejsca parkingowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki nowoczesnej instalacji alarmowej. Zapewniamy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2252)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl