slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 167 m2, a także ciekawą ceną 1,15 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2010 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 888 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 886 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. To idealne miejsce dla amatorów turystyki (zarówno pieszej, jak i rowerowej) oraz miłośników białego szaleństwa (bliskość gór). Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w pobliżu wielu znanych i lubianych atrakcji turystycznych, jak np. amfiteatr, Park nad Wisłą, Górski Park Równica, Park Linowy, Rezerwat Przyrody, Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym, Sokolarnia, Leśny Park Niespodzianek.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: garaż + pomieszczenie gospodarcze + wc + kuchnia + ogród zimowy + pokój dzienny + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: garderoba + biuro + balkon + 3 sypialnie + hol.
Dodatkowo na posesji mieści się praktyczny budynek gospodarczy, wędzarnia oraz wiata na samochód.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom nie tylko bezpieczeństwo (antywłamaniowe rolety), ale i komfort (klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także bajkowym ogrodem zimowym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza między innymi panelom fotowoltaicznym.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26553)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl