slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 257,62 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,29 mln zł (5 007 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 280 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od przekroczenia swojego progu zapierającymi dech w piersiach widokami na Równicę oraz Czantorię. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może imponującym wnętrzem, do którego część wyposażenia przyjechała na indywidualne zamówienie prosto z Hiszpanii i Włoch. Luksusowa rezydencja na sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert także bajkowym ogrodem, perfekcyjnie zadbaną działką oraz praktycznym budynkiem gościnnym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, o co dba instalacja alarmowa + monitoring + antywłamaniowe drzwi + zamki na linie papilarne + zabezpieczenia przeciwśnieżne na dachu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w liczne rozwiązania dwudziestego pierwszego wieku typu „smart dom”, jak na przykład: sterowane zdalnie z pilota rolety, klimatyzacja, sterowane elektrycznie markizy nad tarasem, sieć internetowa, sterowane za pomocą telefonu ogrzewanie podłogowe etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa także doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Na koniec warto dodać, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja imponuje także praktycznym i komfortowym rozkładem wnętrza, które obejmuje:
NIŻSZY POZIOM: wiatrołap + schowek + łazienka + kuchnia + 2 tarasy + salon + garaż + hol;
WYŻSZY POZIOM: 3 sypialnie + łazienka + hol + 3 balkony;
NAJWYŻSZY POZIOM: nieużytkowe poddasze.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26882)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl