widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży w okolicach Legnicy

Rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy

Luksusowa rezydencja o powierzchni 330 metrów kwadratowych w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 700 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja wchodzi w skład kompleksu budynków o bardzo dużym potencjale. Luksusowa rezydencja adresowana do biznesmenów i ludzi przedsiębiorczych, którzy chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem (pawilon handlowy 350 m2).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji:
KONDYGNACJA -1:
KONDYGNACJA 0: 3 pokoje + hol + kuchnia + łazienka + jadalnia
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + hol + łazienka + kuchnia.

Luksusowa rezydencja otoczona przepięknie zadbaną i wypielęgnowaną działką z dużą ilością zielenie, starodrzewiem, stawem, basenem, miejscem na grill etc. Ekskluzywna rezydencja wykończona w najwyższym standardzie przy użyciu jedynie materiałów najlepszego sortu. Luksusowa rezydencja znajduje się w prestiżowej, elitarnej lokalizacji, w centrum. Ekskluzywna rezydencja objęta programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że strona kupująca nie płaci prowizji dla biura. Cena luksusowej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji. Ponadto pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 7 000 metrów kwadratowych.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-590)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl
Tel. +48 724 359 329