front luksusowej rezydencji w okolicach Leszna na sprzedaż

Rezydencja do sprzedaży w okolicach Leszna

Luksusowa rezydencja o powierzchni 151 metrów kwadratowych w okolicach Leszna (na terenie woj dolnośląskiego) za 500 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja składa się z następujących pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + kotłownia + salon + garaż + taras + łazienka + przedpokój + pokój
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + łazienka + taras.

Dużym atutem luksusowej rezydencji jest jej atrakcyjna lokalizacja, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, w cichej, spokojnej i niezwykle malowniczej okolicy. Nieopodal wiele sklepów, szkoła etc. Na dodatek miłe sąsiedztwo. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2001 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka to 705 metrów kwadratowych powierzchni. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja, kredyt na zakup) zadzwoń. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-1799)

Kontakt:
e-mail: a.lesiuk@wgn.pl
Tel. +48 726 118 966