widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży w okolicy Wrocławia

Rezydencja do sprzedaży w okolicy Wrocławia

Luksusowa rezydencja o powierzchni 230 metrów kwadratowych w okolicy Wrocławia (dolnośląskie) za 700 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale i prowadzenia w niej działalności komercyjnej, jak np. mały pensjonat. Co ważne, luksusowa rezydencja jest bardzo dochodowa, znana turystom i nie ma najmniejszych problemów ze znalezieniem chętnych na nocleg. Można tu również utworzyć obiekt dla opieki osobom w podeszłym wieku.

Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może niebywale malowniczą i uroczą lokalizacją. Nieopodal mieszczą się jeziora, liczne miejsca rekreacyjne sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi oraz lasy pełne jagód i grzybów. Wnętrze luksusowej rezydencji wykończone w jest w bardzo wysokim standardzie przy użyciu jedynie najlepszej klasy materiałów i surowców. Tworzą je: 8 pokoi + 2 kuchnie + stołówka + 7 łazienek.

Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2007 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 1 300 metrów kwadratowych powierzchni. Przy konieczności finansowania zakupu luksusowej rezydencji kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-329)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338