imponujące rozmachem wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Wisła (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wisła (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wisły (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 850 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 300 m2 powierzchni posadowiona na działce 800 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy dwanaście pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 833 zł/m2, liczbą czterech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje dużym potencjałem, ponieważ perfekcyjnie nadaje się na cele turystyczne lub pod wynajem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN
KONDYGNACJA ZERO: łazienka + hol + kotłownia + sala ze sauną
KONDYGNACJA JEDNA DRUGA: taras + wc + hol + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka
KONDYGNACJA JEDEN: salon + kuchnia + hol + 3 sypialnie + łazienka
KONDYGNACJA DWA: jadalnia + łazienka + hol + 4 pokoje + kuchnia + wc.

Luksusowa rezydencja urzeka również przepiękną lokalizacją blisko centrum. Z okien rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na góry. Niesamowicie efektownie prezentuje się także zagospodarowany ogród z drewnianą altaną. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26225)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl