slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Włochy (Palermo)

Rezydencja do sprzedaży Włochy (Palermo)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Palermo (Włochy). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 260 m2, a także ciekawą ceną 1 380 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 1 kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 3 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 700 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 308 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prywatnym basenem, estetyczną architekturą w toskańskim stylu oraz fantastyczną lokalizacją 400 m od Morza Śródziemnego. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do autostrady. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także olbrzymią działką. Okolica uchodzi za niezwykle malowniczą z wieloma atrakcjami turystycznymi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może przestronnym, komfortowym wnętrzem o następującym rozkładzie:
– 4 sypialnie;
– salon;
– 2 łazienki;
– kuchnia.

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: od prezentacji luksusowej rezydencji na sprzedaż po całą procedurę sprzedaży (tłumacz przysięgły, obsługa prawna, obsługa notarialna, konto w banku). Istnieje możliwość odbioru z lotniska Palermo. Opieka po przylocie i w następnym etapie ewentualny wynajem komercyjny zakupionej nieruchomości. Aby zapewnić bezpieczny zakup nieruchomości na Sycylii, zawsze warto skorzystać z renomowanego biura WGN. Posiadamy szeroką wiedzę o lokalnym rynku, dostarczamy rzetelnych informacji o dostępnych nieruchomościach i pomagamy w negocjacjach cenowych.

WGN zapewnia pomoc w sprawach prawnych i podatkowych związanych z zakupem, co zwiększa bezpieczeństwo inwestycji. Wybierając WGN, można uniknąć ryzyka nieuczciwych transakcji i cieszyć się spokojem podczas procesu zakupu nieruchomości na Sycylii. WGN wyróżnia się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 33-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji na każdym jej etapie.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo każdej transakcji. Nie martw się o nic. Eksperci WGN zapewniają kompleksową obsługę od doradztwa przy projektowaniu inwestycji, poprzez ich realizacje, wielopłaszczyznową reklamę i marketing na rynku lokalnym i globalnym, kończąc na sprzedaży i przekazaniu nieruchomości klientom. Profesjonalizm i wysoki standard usług gwarantuje „Znak Jakości WGN”. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.  Posiadamy licencje Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. 33 lata doświadczenia na rynku nieruchomości – tysiące zadowolonych klientów. Kontaktując się z biurem WGN, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14232)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl