eleganckie wnętrze pokoju gościnnego w luksusowej rezydencji na sprzedaż Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Wygodny metraż 249,28 mkw. łącznie z ogromną działką 438 mkw. i atrakcyjną ceną 1,39 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 1985 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 5 576 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży łącznie z całkowitym wyposażeniem a także umeblowaniem kuchni. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż jest zaawansowana instalacja alarmowa z monitoringiem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na POZIOMIE MINUS JEDEN mamy:
– kotłownię
– pokój
– garaż
– wc
– pomieszczenie gospodarcze
– łazienkę
– korytarz
na POZIOMIE ZERO znajdziemy:
– kuchnię
– przedpokój
– pokój dzienny
– klatkę schodową
– hall
– gabinet
– wc
– jadalnię
na POZIOMIE JEDEN znajdziemy:
– wc
– taras
– łazienkę
– klatkę schodową
– korytarz
– 3 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może znakomitą lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Nieopodal stąd również do autostrady A4 a także znanego centrum handlowego. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-14959)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl