stylowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 500 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,75 mln zł (7,5 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 014 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2011 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji dla biura. Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim nietuzinkowym projektem, najwyższym standardem i wykończeniami z materiałów najlepszego sortu. Ponadto w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań budynku inteligentnego. Niesamowicie efektownie prezentuje się również zadbana i doskonale utrzymana działka z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych. Dla dzieci przewidziano plac zabaw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM MINUS JEDEN: pomieszczenie techniczne + sala kinowa + pralnia + spiżarnia
POZIOM ZERO: jadalnia + hall + kuchnia + garderoba + pokój zabaw dla dzieci + wc + taras + wiatrołap + pokój dzienny
POZIOM JEDEN: 3 łazienki + gabinet/biblioteka + 2 garderoby + 2 tarasy + 4 sypialnie
POZIOM DWA: taras salon kąpielowy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana niezwykle stylowo i z wyczuciem wyrafinowanego gustu. Modernistyczny styl łączy sztukę nowoczesną z elementami klasycznymi. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 25 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (150-818)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl