zaaranżowane w stylu loftu wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2 442 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na dwóch kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 3 100 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą trzy pokoje. Powierzchnia 520 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 1,27 mln złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w unikatowej lokalizacji, w bezpiecznej i cichej okolicy. Wokół Park Krajobrazowy Dolina Baryczy, stawy milickie oraz znane rezerwat przyrody. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posiada niezwykle oryginalne i efektowne oświetlenie wnętrza LED-ami. Dużą zaletą jest także funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + winiarnia + pralnia + kuchnia letnia
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + taras + garderoba + łazienka + jadalnia + kuchnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Zapewniamy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji sprzedaży/kupna tej ekskluzywnej rezydencji. Gwarantujemy przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą luksusowej rezydencji. Oferujemy obsługę formalnoprawną transakcji, a także efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2210)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl