slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Żagań

Rezydencja do sprzedaży Żagań

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Żaganiu (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 583 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 400 m2, a także ciekawa cena 1,1 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2017 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 240 m2. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu. Cena oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji ujmuje zabudowę kuchenną ze sprzętem AGD. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również swoim najbliższym otoczeniem, to jest wypielęgnowaną działką obsianą trawą, przepięknymi kwiatami, drzewami owocowymi itp. Mocnym atutem jest na pewno obecność na posesji budynku gospodarczego z letnią kuchnią. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością docenią garaż na 2 auta.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom wysoki stopień komfortu i bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się rozprowadzona sieć ogrzewania podłogowego. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: gabinet + łazienka z wc + kuchnia + taras + pokój dzienny + hol
KONDYGNACJA 1: łazienka + garderoba + pralnia + 3 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także niebanalną bryłą, ciekawą elewacją oraz zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-159)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl