slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 297 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 550 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 128 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 4 900 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji estetycznym i eleganckim wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 1:
– 2 pokoje;
– komunikacja;
– łazienka;
KONDYGNACJA 0
– aneks kuchenny;
– przedpokój;
– salon;
– łazienka;
– taras;
– sypialnia;
– garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się doskonałą lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy, blisko centrum. Majętne rodziny posiadające większą liczbę samochodów zainteresują dwa garaże. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom najwyższy standard życia i wygodę (ogrzewanie podłogowe). Pomagamy bezpłatnie w formalnościach związanych z pozyskaniem kredytu hipotecznego. Zapewniamy obsługę notarialną i pomoc w przygotowaniu dokumentacji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  (046-2002)

Kontakt:
e-mail: e.pawlicka@wgn.pl