nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajmu Słupsk

Rezydencja do wynajęcia Słupsk

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Słupsku (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 4 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 230 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 2 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 5 500 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 89,04 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, a także niecodziennie spotykany komfort, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia z pięknym, zadbanym ogrodem, garażem oraz 2 miejscami parkingowymi. Luksusowa rezydencja do wynajmu mieści się w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, na zamkniętym osiedlu z pełną infrastrukturą. Nieopodal liczne sklepy, szkoła, przedszkola, banki, przychodnia lekarska. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 6 000 zł. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
PARTER: przedpokój + salon + kuchnia + łazienka
PIĘTRO: 2 sypialnie + gabinet + łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji do wynajęcia są kompletnie wyposażone i umeblowane.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu objęta słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na wynajem) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-16921)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl