przestronne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na wynajem Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem o wygodnym rozkładzie 3 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 200 mkw. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 3 200 zł/m-c. Luksusowa rezydencja do wynajmu zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja na wynajem nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Metraż 140 mkw.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia z przepięknym ogrodem na niezwykle prestiżowym i zamkniętym terenie pod lasem, nieopodal do jeziora. Okolica uchodzi za wyjątkowo spokojną i cichą. Nieopodal sklep, urząd gminy, kościół, przedszkole. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do wynajmu:
– 3 sypialnie
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– wc
– pomieszczenie strychowe.
Luksusowa rezydencja na wynajem częściowo umeblowana. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno garaż na 2 auta.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednego czynszu. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12087)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl