salon w luksusowej rezydencji do wynajmu Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o jednej kondygnacji na dużej i pięknie zadbanej działce (525 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2011 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 135 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na pięć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 6,5 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowa rezydencja do wynajmu wyposażona w liczne nowoczesne rozwiązania:
– automatyczne podlewanie
– solary dachowe
– zmiękczacz wody
– ogrzewanie podłogowe.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zapewnia nowym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + rolety antywłamaniowe) oraz komfortu. Luksusowa rezydencja na wynajem wyróżnia się ponadto starannie wypielęgnowaną działką i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: garaż + pralnia + pomieszczenie gospodarcze + garderoba + gabinet + wc + taras + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: pokój dzienny kąpielowy + 3 sypialnie
KONDYGNACJA 2: nieużytkowe poddasze: pomieszczenie do przechowywania.
Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią zarówno garaż, jak i dodatkowe miejsce postojowe.

Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajmu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12506)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl