3 ujęcia kameralnego wnętrza ekskluzywnej rezydencji na wynajem Szczecin

Rezydencja do wynajmu Szczecin

Luksusowa rezydencja na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Powierzchnia 220 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 550 mkw. Luksusowa rezydencja do wynajmu olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi najemcy mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja na wynajem oferowana jest w znakomitej cenie 4,5 tys. złotych miesięcznie.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia z opcją przystosowanie wnętrza pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu posiada duży potencjał marketingowy, gdyż perfekcyjnie nadaje się również dla ok. 8-osobowej firmy. Wnętrze oferowanej do wynajęcia luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pomieszczenia piwniczne
KONDYGNACJA ZERO: łazienka z wc + kuchnia + przedpokój + taras + pokój
KONDYGNACJA JEDEN: łazienka z wc + 3 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż znajduje się w cichej, bezpiecznej okolicy, 10 min jazdy od centrum. Na wyciągnięcie ręki handlowa infrastruktura, dyskonty popularnych marek, park, dużo zieleni etc. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11266)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl