slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 133 m2, a także ciekawą ceną 960 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2008 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 998 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 7 218 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji fantastycznie wypielęgnowaną i zadbaną działką obsadzoną roślinnością. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym osobom, a w szczególności cztero- albo pięcioosobowym rodzinom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami:
POZIOM 2: pomieszczenia strychowe;
POZIOM 1: łazienka + 4 pokoje + komunikacja + klatka schodowa + garderoba;
POZIOM 0: przedsionek + kuchnia + salon + łazienka z wc + klatka schodowa + kotłownia + jednostanowiskowy garaż + schowek + taras + jadalnia + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje mieszkańcom życie na światowym poziomie z licznymi udogodnieniami:
– ogrzewanie podłogowe;
– światłowodowy Internet;
– instalacja do podłączenia alarmu;
– instalacja do podłączenia monitoringu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona jest w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Wokół rozciągają się przepiękne tereny rekreacyjne. Nie brakuje tu również niezbędnej infrastruktury handlowo-usługowo-oświatowej, jak np. punktów usługowych, sklepów, szkół. Właściciele aut docenia wolno stojący, jednostanowiskowy, ocieplony garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa fantastycznym ogrodem obsadzonym imponującą roślinnością. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14079)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl