slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Cieszyn (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Cieszyn (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Cieszyna (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 330 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,499 mln zł (4 542 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 622 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2002 roku z funkcjonalnym układem ośmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim najbliższym otoczeniem, to jest okalającą ją, starannie wypielęgnowaną działką z drewutnią, praktycznym budynkiem na narzędzia oraz studnią z pompą. Duże wrażenie robi także eleganckie, komfortowej i zaaranżowane z dbałością o każdy szczegół wnętrze:
KONDYGNACJA -1: 2 wyjścia na ogród + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + wc + pralnia + warsztat + pokój rekreacyjny
KONDYGNACJA 0: taras + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + wc + łazienka + przedpokój + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: wc + łazienka + balkon + 4 garderoby + 4 sypialnie
KONDYGNACJA 2: open space.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom również ogromne poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiada instalacja alarmowa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest również w wiele innych udogodnień, jak np.:
– centralny odkurzacz
– światłowód
– Wi-Fi
– instalacja telewizyjna/satelita
– instalacja teletechniczna
– instalacja odgromowa
– instalacja fotowoltaiczna.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także imponującymi widokami na góry. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.  Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26577)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl