stylowe i wytworne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 2500 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ pięciu pokoi a także dostosowany do nich metraż 500 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 2,69 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2002. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 380 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM ZERO: pomieszczenie rekreacyjne (jacuzzi, sauna, kabina prysznicowa i łazienka) + pomieszczenie gospodarcze + gabinet + jadalnia + pralnia + łazienka + kuchnia + antresola + salon
POZIOM JEDEN: garderoba + 3 pokoje + łazienka + balkon + sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest w zaawansowaną instalację alarmową oraz antywłamaniowe szyby. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją przepiękną działką porośniętą ozdobnymi krzewami i drzewami. Dodatkowo w ogrodzie mieści się:
– altana basenowa
– altana ogrodowa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatnym basenem (podgrzewana woda). WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8317)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl