po lewej stylowy salon, po prawej kuchnia w luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 168 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 750 tys. zł (4 464 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2005 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kotłownia wc + kuchnia + 3 sypialnie + hol + pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc + pokój dzienny. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią wolno stojący garaż na działce. Doskonała lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w spokojnej i bezpiecznej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. W najbliższej okolicy dużo zieleni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla osób, które cenią luksusowe wnętrza, prestiż, komfort i cichą okolicę.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup), skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na wizytę. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1245)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl