slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 126,81 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 335 tys. zł (2 642 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 332 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim olbrzymim potencjałem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się urzekającą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: spiżarnia + pokój dzienny + kotłownia + 2 łazienki + przedpokój + wiatrołap + kuchnia + jadalnia + 2 pokoje + sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto fantastyczną działką zapewniającą bezpieczeństwo i prywatność (solidne ogrodzenie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także nowoczesnością, funkcjonalnością, komfortowym wykończeniem i gwarancją życia na światowym poziomie. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, obsługę notarialną i pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź jej remont. Oferujemy kontakt z projektantem wnętrz, który pomoże w aranżacji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (027-63)

Kontakt:
e-mail: a.banaszczyk@wgn.pl