slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Elbląg

Rezydencja na sprzedaż Elbląg

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 171 m2, a także ciekawą ceną 925 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1936 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie ośmiu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 734 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 409 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności wspaniałą lokalizacją zapewniającą dogodny dojazd do drogi ekspresowej S7 w kierunku Gdańsk – Warszawa oraz tak zwanej „trasy Unii Europejskiej”. Entuzjastów wypoczynku na świeżym powietrzu zainteresują: ścieżki rowerowe, parki i przepiękne aleje spacerowe. Wszystkim natomiast przyda się rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa: banki, drogerie, kina, siłownie, centra handlowe, markety, dyskonty, sklepy, szkoły, przedszkola. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno murowany, 2-stanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż przeszła kapitalny remont. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa wystylizowanym wnętrzem z następującym układem pokoi i pomieszczeń:
POZIOM 1: salon + 3 pokoje sypialniane + łazienka + garderoba;
POZIOM 0: kuchnia + 3 pokoje + łazienka + taras + salon;
POZIOM -1.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko wysoki komfort, ale też poczucie bezpieczeństwa. Dba o to m.in. wideodomofon oraz ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Duży efekt robi na pewno efektowne oświetlenie LED-owe. Do niewątpliwych atutów tej luksusowej rezydencji na sprzedaż należy jeszcze zaliczyć starannie zadbany ogród ze strefą relaksu. Rosną tu wieloletnie drzewa, krzewy owocowe, jest także miejsce na warzywniak.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych klientów, którzy szukają ciszy i spokoju w środku miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Jeżeli potrzebujesz kredytowania na tę luksusową rezydencję do sprzedaży, to nasz doradca finansowy bez dodatkowych kosztów spotka się z Tobą i oceni możliwości zakupu. Do kosztów należy doliczyć koszty kancelarii notarialnej. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-496)

Kontakt:
e-mail: a.szuba@wgn.pl