slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 243,43 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,77 mln zł (7 271 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 199 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoją prostą bryłą ozdobioną stylowymi detalami. Ogromnym atutem jest na pewno przepiękny, całoroczny, przeszklony i kompleksowo wyposażony ogród zimowy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dodatkowo z garażem i przestrzenną antresolą. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0 / STREFA DZIENNA: garaż + pralnia + korytarz + pokój dzienny + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + jadalnia + kuchnia
ANTRESOLA: 3 sypialnie w tym jedna z wolno stojącą wanną.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się znakomitą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy z olśniewającymi widokami na łąki, lasy i jezioro. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań wraz z m.in. funkcjonalnym budynkiem gospodarczym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu luksusowej rezydencji. Dodatkowo pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup bądź/i remont). Jesteśmy firmą, która od 2011 r. specjalizujemy się w udzielaniu kredytów hipotecznych, a także kredytów na remonty nieruchomości. Wesprzemy Cię ponadto w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z jej weryfikacją.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-12)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl