frontowa elewacja i wejście do luksusowej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 3 700 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ szesnastu pokoi a także dostosowany do nich metraż 1 374 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 2,5 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 1 820 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją pieczołowicie wypielęgnowaną działką z dostępem do jeziora. Obok ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży mieści się: miejsce na grilla + wiata ogrodowa + drewutnia. Uwagę przykuwają doskonale przystrzyżone trawniki i liczne nasadzenia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca unikalną lokalizacją pośród lasów i jezior. Nie bez przyczyny okolica uznawana jest za „Magię Królewskich Lasów”, której zaletami są specyficzny, uzdrowiskowy mikroklimat a także dobrze niezbędna sfera usług turystycznych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się pod inwestycję, np. hotel z restauracją, budynek dla seniorów, budynek weselny z miejscem noclegowym etc.

Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2686)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl