stylowo zaaranżowane wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskiego) za 475 tysięcy złotych. Powierzchnia 116,16 metra kwadratowego, wolno stojąca zabudowa,a także przemyślany rozkład sześciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 1990 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 792 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na czterech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 4 020 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pomieszczenia użytkowe + garaż
KONDYGNACJA ZERO: balkon + wc + hall + salon + kuchnia + ganek
KONDYGNACJA JEDEN: łazienka + 4 sypialnie + garderoba
KONDYGNACJA DWA: pomieszczenia poddasza.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się starannie zadbanym ogrodem z licznymi nasadzeniami, krzewami, roślinami, drzewami owocowymi. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią możliwość wjazdu do garażu bezpośrednio z ulicy, co przydaje się w deszczowe i pochmurne dni. Brama elektryczna, na pilota. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa (rolety antywłamaniowe) i komfortu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z księgą wieczystą bez zadłużeń, roszczeń czy jakichkolwiek obciążeń. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2828)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl