slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Finestrat)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Finestrat)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Finestrat (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (10 400 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 300 m2, a także ciekawa cena 2 741 430 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 263,59 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa malowniczą lokalizacją pomiędzy pasmem górskim a morzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się na terenie wyjątkowo elitarnej inwestycji deweloperskiej. Wnętrze oferowanej do sprzedaży luksusowej rezydencji oparte jest na harmonii materiałów, struktur i kolorów. W poczet zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto zaliczyć jeszcze przepiękny, słoneczny taras.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca designerskim projektem ogrodu. Na zmotoryzowanych czeka miejsce parkingowe. Wszystkim natomiast przyda się pomieszczenie piwniczne + dodatkowe pomieszczenia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu. Ogromne wrażenie we wnętrzu robi z pewnością oryginalne oświetlenie LED-owe, ogrzewanie podłogowe, wstępna instalacja klimatyzacji ciepło/zimno oraz system wentylacji. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są antywłamaniowe drzwi wejściowe z zabezpieczającym zamkiem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Serdecznie polecamy tę ekskluzywną rezydencję do sprzedaży. Każdy klient ma dwa lata gwarancji oraz pomoc w języku polskim w naszym biurze. Każdy klient na miejscu zostanie odebrany z lotniska i otoczony opieką tłumacza. Zapewniamy wszelkie udogodnienia związane z zakupem ekskluzywnej rezydencji. Dodatkowo dla wszystkich klientów, którzy zakupią luksusową rezydencję dostępna będzie wszelka pomoc w jej zarządzaniu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3656)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl