wytworny pokój gościnny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Inowrocław

Rezydencja na sprzedaż Inowrocław

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie) za 499 000 złotych. Powierzchnia 136 metrów kwadratowych a także przemyślany rozkład 4 pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 500 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 1 kondygnacji. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe (np. marmur), gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 3 669 złotych. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ze starannie odremontowanym, przestronnym wnętrzem:
PARTER:
– pokój dzienny
– balkon
– kuchnia
– pomieszczenie gospodarcze / spiżarnia
– schowek
PIĘTRO 1:
– 3 pokoje
– łazienka
– wc
– taras.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym, znakomicie nadaje się również pod działalność gospodarczą (szkoła językowa, biuro, kancelaria). Przy ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży mieści się kilka miejsc parkingowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją. W pobliżu markety, przedszkola, szkoły, baseny, przychodnie zdrowia. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje zabudowę mebli kuchennych. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Oferujemy bezpłatne konsultacje i formalności związane z kredytowaniem zakupu tej ekskluzywnej rezydencji na najlepszych warunkach. Wszystkie banki w jednym miejscu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Zapraszam na bezpłatną prezentację, podczas której na pewno poczujecie Państwo urok tego miejsca.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4143)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl