slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 650 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 4 tys. zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 300 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, sześć pokoi na trzech kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1907 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,2 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przepięknie zatopiona w zieleni i owocowego starodrzewa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem o poniższym rozkładzie:
NAJWYŻSZA KONDYGNACJA: przedpokój + klatka schodowa + łazienka + wc + 3 pokoje gościnne + pomieszczenie z możliwością adaptacji na kuchnię;
ŚRODKOWA KONDYGNACJA: pokój gościnny + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój + klatka schodowa + wc + pokój dzienny + kuchnia;
NIŻSZA KONDYGNACJA: pomieszczenie z piecem na opał stały.
Na właścicieli aut czeka garaż. Duże wrażenie robi na pewno odrestaurowana, stylowa weranda.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gustownie odremontowana i zmodernizowana. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje atrakcyjną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Na wyciągnięcie ręki szkoła, przedszkole, lasy, rezerwat przyrody, stawy hodowlane. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego n zakup bądź remont nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Nieruchomość prezentowana jest przy udziale Agenta nieruchomości. Wiąże się to z podaniem danych osobowych przez osobę oglądającą a także wyrażeniem pisemnej zgody na wykonanie usługi pośrednictwa w zakupie nieruchomości. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4147)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl