okazała bryła luksusowego pałacu na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w okolicach Łodzi (łódzkie). Luksusowy dwór na sprzedaż o wygodnym rozkładzie czternastu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 45 000 mkw. Ekskluzywny dwór do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 3,95 mln zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowy dwór na sprzedaż zaaranżowana na trzech kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywny dwór do sprzedaży oddany został do użytku w 1850 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 5 267 zł/mkw. przy metrażu 750 mkw.

Luksusowy dwór na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NAJNIŻSZY POZIOM: 2 hole + łazienka z wc + duży pokój dzienny + korytarz + taras + spiżarnia + biblioteka + 2 pokoje + mały pokój dzienny + 2 kuchnie + kotłownia + jadalnia
WYŻSZY POZIOM: 5 sypialni + 3 korytarze + 2 klatki schodowe + 2 pokoje + 5 łazienek
WIEŻA.

Luksusowy dwór zachwyca ponadto swoją malowniczą lokalizacją w pobliżu parku. Warto zaznaczyć, że na terenie posiadłości istnieje możliwość odtworzenia stawu. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wyróżnia się olbrzymim potencjałem komercyjnym. Doskonale nadaje się na agroturystykę, restaurację, ośrodek wypoczynkowy, pensjonat, hotel, budynek spokojnej starości, ośrodek rehabilitacyjny.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży wyłączony spod ochrony konserwatora zabytków i odrestaurowana w klasycznym stylu. Ekskluzywny dwór do sprzedaży zapewnia nowym nabywcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (instalacja alarmowa, antywłamaniowe okna). Cena luksusowego dworu do uzgodnienia. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego na zakup luksusowego dworu. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5038)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl