wytworny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Malbork (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Malbork (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Malborka (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (1 388 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka, a także ciekawa cena 999 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 720 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano dwadzieścia pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w korzystnej lokalizacji, w bezpiecznej i cichej okolicy. Niesamowicie efektownie prezentuje się starannie zadbany ogród. Znajdziemy tu mini plac zabaw z piaskownicą i huśtawką. To doskonałe miejsce na wypoczynek, a także grill ze znajomymi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o bardzo dużym potencjale, gdyż na parterze mieści się czternaście pomieszczeń pod działalność komercyjną (obecnie żłobek). Istnieje możliwość kontynuacji prowadzonej tu działalności bądź zmiany i wykorzystania do własnych potrzeb. W piwnicy luksusowej rezydencji na sprzedaż znajdziemy natomiast trzystanowiskowy garaż, trzy pomieszczenia kotłowni, warsztat oraz siłownię. Część niezagospodarowanych pomieszczeń ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży można przeznaczyć np. na saunę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi unikalny na rynku mariaż nowoczesności z funkcjonalnością. Zapewnia to maksimum wygody gospodarzom i ich gościom. We wnętrzach króluje biel, która perfekcyjnie współgra z odcieniem podłogi w kolorze celtyckiego dębu. Reszta pomieszczeń ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży to: garderoba + 2 łazienki + kuchnia + 5 sypialni + pokój dzienny + wc + przedpokój + pomieszczenie gospodarcze + antresola (kąt wypoczynkowy i pokój zabaw) + jadalnia + taras.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że pośrednik wynagradzany jest tylko przez sprzedającego. Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4150)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl