slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż nad morzem

Rezydencja na sprzedaż nad morzem

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż nad morzem (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (11 965 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 60,93 m2, a także ciekawa cena 729 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2023 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 200 m2. Rynek pierwotny. Standard deweloperski. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom zarówno najwyższy poziom życia, jak i bezpieczeństwo (osiedle jest zabezpieczone przed niepowołanym dostępem). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż z możliwością wykończenia w standardzie „pod klucz”. Luksusowa rezydencja do sprzedaży łączy elegancję z funkcjonalnością. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje przestronnymi wnętrzami zaprojektowanymi w nowoczesnym stylu, co gwarantuje komfort i wygodę na najwyższym poziomie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją 600 metrów od piękniej, piaszczystej plaży. Na wyciągnięcie ręki rozwinięta infrastruktura, latarnia morska, restauracje, kawiarnie, ścieżki rowerowe, aleje spacerowe oraz liczne atrakcje turystyczne. Lokalizacja łączy uroki życia nad morzem z łatwym dostępem do miejskiej infrastruktury. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-544)

Kontakt:
e-mail: wejherowo@wgn.pl