slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 115 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 890 tys. zł (7 739 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji starannie utrzymaną działką z licznymi nasadzeniami krzewów ozdobnych oraz drzew. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu (panele fotowoltaiczne). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku, nowoczesnym wnętrzem o następującym układzie:
KONDYGNACJA 1: garderoba + 2 pokoje + łazienka + hol;
KONDYGNACJA 0: sypialnia + spiżarnia + kuchnia + pokój dzienny + łazienka + hol + wiatrołap.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym, najlepiej czteroosobowym rodzinom, które oczekują życia na europejskim poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i komfortu. W poczet zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać wypielęgnowaną działkę ze stojącym na niej pomocniczym budynkiem gospodarczym oraz dwustanowiskową wiatą. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN oferuje kompleksową i bezpłatną pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5994)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl