slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Słupsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Słupsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Słupska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 217 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 649 000 zł (2 991 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 747 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1990 roku z funkcjonalnym układem 5 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności komfortowym i funkcjonalnym wnętrzem, które gwarantuje przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie:
PIWNICA:
– letnia kuchnia;
– kotłownia;
– pomieszczenie;
PARTER:
– wiatrołap;
– hol;
– kuchnia;
– pokój dzienny;
– jadalnia;
– sypialnia;
– łazienka z wc;
PIĘTRO I:
– 3 pokoje;
– łazienka z wc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych rodzin jak i majętnych osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno blaszany garaż. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa bajkowym ogrodem. Cena luksusowej rezydencji do sprzedaży obejmuje widoczne na zdjęciach wyposażenie. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje fantastyczną lokalizacją w otoczeniu licznych sklepów, szkół, obiektów kultu religijnego, bibliotek, ośrodków kultury, parków, punktów usługowych. Okolica jest niezwykle malownicza i obejmuje dolinę rzeki, parki, tereny zielone etc. Znajduje się tu wiele szlaków turystycznych, które umożliwiają odkrywanie okolicznych atrakcji przyrodniczych. Malownicze jeziora, rozległe pola i lasy tworzą niepowtarzalny krajobraz. Luksusowa rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym osobom pragnącym uciec od miejskiego zgiełku i odpocząć w spokojnej atmosferze.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-27157)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl