nowoczesne wnętrze luksusowej rezydencji w Częstochowie na sprzedaż

Rezydencja na sprzedaż w Częstochowie

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 185,95 metrów kwadratowych w Częstochowie (śląskie) za 569 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu nie zapłacisz żadnej prowizji za pośrednictwo ani podatku PCC. Ponadto klienci kupujący luksusową rezydencję za pośrednictwem WGN Częstochowa objęci są ubezpieczeniem OC na kwotę 100 tys. EUR.

Ekskluzywna rezydencja wybudowana w standardzie budynku energooszczędnego w 2017 roku. Standard deweloperski. Wykończenie obejmuje między innymi instalacje elektryczne (bez urządzeń), okablowanie TV, okablowanie alarmowe, sieć komputerowa, sieć audio w pokoju dziennym, instalację wodno-kanalizacyjną (bez białego montażu), instalacje podłogową CO wraz z piecem kondensacyjnym, dwufunkcyjnym i zasobnikiem ciepłej wody użytkowej, tynki gipsowe, posadzki betonowe.

Luksusowa rezydencja wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją na terenie prestiżowej okolicy. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji podzielono na następujące kondygnacje:
PIWNICA:
– garaż
– komunikacja
– kotłownia
– pomieszczenie gospodarcze
PARTER:
– salon
– wiatrołap
– aneks kuchenny
– komunikacja
– jadalnia
– łazienka
PIĘTRO:
– komunikacja
– łazienka
– 3 sypialnie

Działka wokół luksusowej rezydencji liczy 244 metrów kwadratowych powierzchni. Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. (188-1838)

Kontakt:
Tel. +48 883 377 590
e-mail: a.kupis@wgn.pl