po lewej salon, po prawej przedpokój w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Częstochowie

Rezydencja na sprzedaż w Częstochowie

Luksusowa rezydencja o powierzchni 185 metrów kwadratowych w Częstochowie (śląskie) za 330 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja dedykowana najbardziej wymagającym klientom, dla których priorytetem jest luksus, komfort, wygoda i miłe sąsiedztwo. W luksusowej rezydencji zainstalowano bowiem ogrzewanie podłogowe, co w znaczącym stopniu podnosi komfort jej użytkowania. Dodatkowo obok ekskluzywnej rezydencji znajdują się garaże.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji tworzą: sypialnia + łazienka + kuchnia + jadalnia + salon. Luksusowa rezydencja po częściowym remoncie, kiedy to wymieniono instalację elektryczną, gazową oraz wodno-kanalizacyjną, zamontowano wewnętrzne rolety, wstawiono nowe okna plastikowe itp. Luksusowa rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 670 metrów kwadratowych. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji. Polecam.

Kupując luksusową rezydencją za pośrednictwem agencji WGN, nie zapłacisz prowizji za pośrednictwo. Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy. (188-1800)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl
Tel. +48 883 377 593